اخبار سینما و هنرمندانعکس های سارا و نیکا

فیلم سارا و نیکا در استخر (ماجرای عکس های لختی سارا و نیکافرقانی اصل)

ماجرای عکس های سارا و نیکا فرقانی اصل در استخر را به همراه جزئیات در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

ماجرای عکس های سارا و نیکا فرقانی اصل در استخر

سارا و نیکا فرقانی خواهران دوقلویی که با بازی در سریال پایتخت به شهرت رسیده اند در یکسال اخیر با حواشی زیادی دست و پنجه نرم کرده اند از فیلم های لو رفته آنها در یک مهمانی تا عکس های برهنه در استخر باعث شده که اتفاقات ناخوشایندی برای سرنوشت بازیگری آنها رخ دهد

این دو خواهر بعد از انتشار فیلم هایشان در مهمانی و … باید بیشتر مراقب اطرافیان و همچنین رفت و امدهای خود می بودند .

به هرحال دنیای شهرت سختی ها و دردسرهای خود را دارد و باید برای هر کاری کاملا مراقب اطرافیان خود بود.

فیلم سارا و نیکا در استخر (ماجرای عکس های لختی سارا و نیکافرقانی اصل)

این حواشی کاملا هدایت شده هستند و برخی از افراد نزدیک به این دو خواهر میخواهند که آنها را به حاشیه بکشند تا از دنیای بازیگری دور شوند.

بدون شک هرکدام از ما به مهمانی و یا استخر میرویم و هیچگاه دوست نداریم که عکس های برهنه ما در شبکه های اجتماعی منتشر شود چه برسد به اینکه یک سلبریتی باشیم و مطمئنا ماجرا بسیار سختگیرانه تر خواهد بود!

سارا و نیکا فرقانی در سال ۱۳۸۳ به دنیا امده اند اما در سوئد زندگی میکنند. انها برای بازی در پایتخت ۴ به همراه دایی خود به ایران آمدند و در طول فیلمبرداری پدر بزرگ و مادربزرگ شان در مازندران همراه آن ها بودند.
آقای رسول حاتمی بر اساس شناختی که از این خانواده در سریال دوباره زندگی داشت آن‌ها را برای بازی در سریال پایتخت به سیروس مقدم معرفی کرد و پس از تست دادن در دفتر برزو نیک نژاد (فیلمنامه نویس) برای نقش دوقلو‌های پایتخت انتخاب شدند.

حال باید ببینیم سرنوشت بازیگری انها چگونه خواهد شد آیا برای فصل های بعدی سریال پابتخت در صورت ساخته شدن این دو خواهر حضور پیدا خواهند کرد یا خیر.

در هر صورت اتفاقی که برای این سارا و نیکا افتاده اتفاقاتی بوده که خودشان در آن دخیل نبوده و حتی قربانی اعتماد به اطرفایانشان شده اند.

واکنش ها به عکس های سارا و نیکا

یکی از واکنشهایی جنجالی که به عکس های لو رفته سارا و نیکا شده صحبت های تتلو بوده است!

تتلو که خود یکی از خواننده های مستهجن فضای مجازی است از اینکه این دو خواهر عکسهایشان در استخر لو رفته اظهار تاسف کرده است

تتلو نوشت: «عکس لُختی سارا و نیکارو دیدم . اینا همون به دردِ نقی و آقای هویج میخورن. طبیعت خوب میدونه کی رو بذاره بغل کی. عمه مهینه من با هشتصد سال سن از اینا خوش هیکل تره.»

سارا و نیکا فرقانی متولد سال ۱۳۸۳ و مردادماهی می باشند. این دو خواهر زاده شهر تهران هستند (نیکا یک دقیقه از سارا بزرگتر است). این دوقلوها سن ۱ سالگی وارد دنیای بازیگری شده اند. سارا و نیکا برای اولین بار وقتی که یک سال داشتند در فیلم دوباره زندگی ظاهر شدند.

پدر و مادر سارا و نیکا مقیم کشور سوئد هستند و اطلاعات معتبری درمورد آنها وجود ندارد. سارا و نیکا هم در سوئد زندگی می کنند و سالی ۱ بار برای فیلمبرداری سریال پایتخت به ایران می آیند. آنها هنگام فیلمبرداری که چند ماه طول می کشد، درکنار پدربزرگ و مادربزرگ خود زندگی می کنند.

….


منبع مطلب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن