رسانهفیلم سینماییمسعود کیمیایی

صدور پروانه نمایش برای جدیدترین اثر مسعود کیمیایی

 

فیلم “خون شد” مسعود کیمیایی که سعید آقاخانی نقش اصلی آن را برعهده دارد در ماه آینده به سینماها می‌آید.

 مدیر شرکت پخش نمایش گستران از اکران “خون شد” به کارگردانی مسعود کیمیایی در آبان ماه خبر داد.

امیرحسین حیدری مدیر شرکت پخش نمایش گستران در گفتگو با خبرنگار مهر درباره فیلم‌هایی که این شرکت مدیریت پخش آن را برعهده گرفته است، گفت: قبل از تعطیلی سینماها فیلم “آقای سانسور” را اکران داشتیم که با توجه به شرایط حاکم نمایش بدی نداشت و در ۲ هفته بیش از ۳۴۰ میلیون تومان فروش داشته است، امیدوارم بعد از اینکه این تعطیلی‌ها تمام شد و شرایط به حالت عادی بازگردد به اکران خود ادامه دهد.

همچنین بخوانید

وی بیان کرد: همچنین پخش فیلم سینمایی “خون شد” به کارگردانی مسعود کیمیایی را برعهده داریم که این فیلم سینمایی قرار است آبان ماه روی پرده سینماها برود.

مدیر شرکت پخش نمایش گستران ادامه داد: فیلم‌های “عنکبوت” به کارگردانی ابراهیم ایرج‌زاد، فیلم “مغز استخوان” حمیدرضا قربانی و فیلم “جمشیدیه” به کارگردانی یلدا جبلی را در دست داریم که به زودی برنامه اکران آنها مشخص می‌شود.

حیدری در پایان درباره اکران آنلاین هرکدام از این آثار گفت: در حال حاضر برای این فیلم‌ها گزینه اکران آنلاین نداریم و باید تهیه کننده فیلم برای اکران آنلاین این فیلم‌ها تصمیم بگیرند. البته این را باید بگویم که طبق قراری که در شورای صنفی نمایش گذاشته شده است، فیلم‌ها باید ۲ هفته اکران عمومی شوند و بعد از آن برای اکران آنلاین آن تصمیم گرفته شود.

منبع،ایران آرت

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]


منبع مطلب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن