تام کروزرسانهسفینه فضایی

سفر تام کروز به فضا برای ساخت یک فیلم جدید

سفر تام کروز به فضا برای ساخت یک فیلم جدید

تام کروز قرار است در سال ۲۰۲۱ میلادی برای فیلمبرداری صحنه هایی از یک فیلم جدید با همکاری شرکت “اسپیس ایکس” به فضا برود.

 تام کروز که هم اکنون مشغول بازی در هفتمین قسمت از فیلم های “ماموریت غیرممکن” است و انتشار ویدئویی از بدلکاری حیرت آور او در این فیلم توجهات فراوانی جلب کرد، قرار است در ماه اکتبر سال ۲۰۲۱ با همکاری کمپانی فناوری فضایی “اسپیس ایکس” به ایستگاه بین المللی فضایی سفر کند.

همچنین بخوانید

“داگ لیمان” کارگردان و تهیه کننده آمریکایی که در فیلم های “بری سیل” و “لبه فردا” با “تام کروز” همکاری داشته نیز در این سفر حضور خواهد داشت و “مایکل لوپز الریا” خلبان ناسا و رکورددار فضاپیمایی نیز، این دو را به ایستگاه فضایی بین المللی خواهد برد تا شرایط را بررسی و حتی چندین صحنه را فیلمبرداری کنند.

 گفته می شود این سفینه فضایی هم اکنون یگ جای خالی دیگر دارد و باید دید چه فرد دیگری در این سفر حضور خواهد داشت، یک بازیگر مرد، یک بازیگر زن، یک خلبان دیگر، “کریستوفر مک کوایر” کارگردان “ماموریت غیرممکن ۷” که گفته می شود با این پروژه نیز همکاری دارد و یا “ایان ماسک” بنیانگذار شرکت فضایی “اسپیس ایکس”!

“کروز”، “داگ لیمان” و “کریستوفور” قراردادی ۲۰۰ میلیون دلار برای ساخت یک فیلم جدید با کمپانی یونیورسال امضاء کرده اند که گفته می شود فیلمنامه آن در مراحل نخست نگارش است اما یکی از مهم ترین و بلندپروزانه ترین پروژه سینمایی در سال های آینده خواهد بود.

منبع،ایران آرت

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]


منبع مطلب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن