اخبار امیر تتلواخبار سینما و هنرمندان

خانم وزیری کیست؟ (در آهنگ تتلو) ماجرای آهنگ خانوم وزیری امیر تتلو

خانم وزیری (آهنگ تتلو) کیست؟ ماجرای آهنگ خانوم وزیری امیر تتلو را در ادامه این بخش از مجله شبونه مشاهده نمایید.

خانم وزیری (آهنگ تتلو) کیست؟

با انتشار آهنگ خانم وزیری امیر تتلو بسیاری از طرفداران او کنجکاو شده اند که بدانند خانم وزیری کیست؟ و چرا تتلو اسم آهنگ خود را به این نام گذاشته است.

خانم وزیری کیست؟ (در آهنگ تتلو) ماجرای آهنگ خانوم وزیری امیر تتلو

گفته میشود که تتلو وقتی در زندان بوده (به دلیل توهین و فحاشی به بازپرس بیژن قاسم زاده) یکی از هم بند های او در زندان شاکی داشته به نام خانم وزیری که همبند تتلو هرچقد تلاش میکرده که رضایتش را بگیرد اما او رضایت نمیداده است.

تتلو هم به رفیقش در زندان قول میدهد که یک اهنگ را برای این شاکی بخواند و عقده های دل وی را در این آهنگ بیان کند.

گفته میشود آهنگ جدید تلو با نام خودش “امیر تتو” قرار است به زودی منتشر شود و تتلو گفته که در این آهنگ از چند چهره معروف همچون ندا یاسی و سحر قریشی نام برده است.

روزهای قرنطینه و خانه‌نشینی فضای اینستاگرام را هم تغییر داد؛ از یک جایی به بعد بیشتر از اینکه در نوار بالای صفحه، استوری ببینیم

سراغ تتلیتی‌هایی که ۲۴ ساعته تتلو را دنبال می‌کنند و هرچه او بگوید را گوش جان می‌سپارند هم برویم حرف مشترکشان این است که تتلو هنجارشکن است، خط قرمزهای الکی زندگی را رد می‌کند و درباره چیزهایی صحبت می‌کند که در فضای زندگی ما تابو است.

هرچند بسیاری از طرفدارانش تتلو را تبدیل به بت کرده‌اند و متاسفانه در همه جنبه‌های زندگی‌اش که آنها را به نمایش می‌گذارد، سعی در همانندسازی دارند، اما حرف مشترک غالب طرفدارانش این است که ما تتلو را دوست داریم چون تابوها را شکسته است.

حالا او مروج یک فرهنگ عجیب و غریب یا بهتر است بگوییم ضدفرهنگ است و خیلی ها بخاطر او سبک زندگی خود را تغییر داده اند. تنها با یک پیام اینستاگرامی، میلیون ها هوادار برایش لایک و کامنت می گذارند و بریده های ترانه هایش تبدیل به جملات ماندگار در فضای مجازی می شود.

بنظر می رسد طرفداران تتلو که اکثرا نوجوان و جوان هستند، با چشمهای بسته تبدیل به پیروان او شده اند و از هیچ چیز ترس و واهمه این ندارند. به راحتی از عکس العمل والدین خود در حین شنید بخش های رکیک ترانه های او فیلم می گیرند و با خنده در فضای مجازی نشر می دهند یا از ترانه های او که در آن ها از الفاظ زننده ای استفاده می شود دابسمش می سازند.

….


منبع مطلب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن