سلامت

جدیدترین آمار کرونا در شهرهای ایران ؛ مبتلایان ۱۰۲۸ نفر، جانباختگان ۱۲۹ نفر

جدیدترین آمار کرونا در شهرهای ایران آمار وزارت بهداشت: تعداد مبتلایان ۱۰۲۸ نفر، تعداد جانباختگان ۱۲۹ نفر / یکشنبه ۳ فروردین ۹۹ بعد از آمار تلفات عجیب در چین حالا بسیاری نگران افزایش تعداد قربانیان کرونا در ایران هستند. این ویروس کشنده که جان بسیاری را در چین گرفته حالا وارد ایران شده و قربانی گرفته است.

۳ فروردین ۹۹: مبتلایان ۱۰۲۸ نفر، فوتی ها ۱۲۹ نفر

دکتر جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت:

از ظهر دیروز تا امروز و بر اساس یافته های آزمایشگاهی، ۱۰۲۸ مورد جدید ابتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد و تا امروز ۲۱۶۳۸ بیمار مبتلا به این بیماری در کشور گزارش شده است

خوشبختانه ۷۹۱۳ نفر از بیماران کووید۱۹ در کشور بهبود یافته و ترخیص شده اند. متاسفانه با جان باختن ۱۲۹ نفر از بیماران، مجموع درگذشتگان بر اثر این بیماری در کشور به ۱۶۸۵ نفر رسید

۲ فروردین ۹۹: مبتلایان ۹۶۶ نفر، فوتی ها ۱۲۳ نفر

بر اساس نتایج و یافته های آزمایشگاهی، از ظهر دیروز تا امروز ۹۶۶ مورد جدید ابتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد و تعداد مبتلایان به این بیماری در کشور به ۲۰۶۱۰ نفر افزایش یافت

خوشبختانه ۷۶۳۵ نفر از بیماران کووید۱۹ در کشور بهبود یافته و ترخیص شده اند و این آمار روز به روز در حال افزایش است. متاسفانه با جان باختن ۱۲۳ نفر از بیماران، مجموع درگذشتگان بر اثر این بیماری در کشور به ۱۵۵۶ نفر رسید

۱ فرودین ۹۹: مبتلایان ۱۲۳۷ نفر، فوتی ها ۱۴۹ نفر

دکتر رییسی معاون بهداشت وزارت بهداشت:

از ظهر دیروز تا امروز و بر اساس نتایج آزمایشگاهی، ۱۲۳۷ مورد جدید ابتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد و شمار مبتلایان به این بیماری در کشور به ۱۹۶۴۴ نفر رسید

خوشبختانه ۶۷۴۵ نفر از بیماران کووید۱۹ در کشور بهبود یافته و ترخیص شده اند و این آمار روز به روز در حال افزایش است. متاسفانه با جان باختن ۱۴۹ نفر از بیماران، مجموع درگذشتگان بر اثر این بیماری در کشور به ۱۴۳۳ نفر رسید

۲۹ اسفند: مبتلایان ۱۰۴۷ نفر، فوتی ها ۱۴۹ نفر

دکتر رییسی معاون بهداشت وزارت بهداشت: از ظهر دیروز تا امروز و بر اساس نتایج آزمایشگاهی، ۱۰۴۶ مورد جدید ابتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد و شمار مبتلایان به این بیماری در کشور به ۱۸۴۰۷ نفر رسید.

خوشبختانه ۵۹۷۹ نفر از بیماران کووید۱۹ در کشور بهبود یافته و ترخیص شده اند و این آمار روز به روز در حال افزایش است. متاسفانه با جان باختن ۱۴۹ نفر از بیماران، مجموع درگذشتگان بر اثر این بیماری در کشور به ۱۲۸۴ نفر رسید.

جدیدترین آمار کرونا در شهرهای ایران ؛ مبتلایان 1028 نفر، جانباختگان 129 نفر
جدیدترین آمار کرونا در شهرهای ایران

۲۸ اسفند: مبتلایان ۱۱۹۲ نفر، فوتی ها ۱۴۷ نفر

دکتر رییسی معاون بهداشت وزارت بهداشت:

از ظهر دیروز تا امروز و بر اساس نتایج آزمایشگاهی، ۱۱۹۲ مورد جدید ابتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد و شمار مبتلایان به این بیماری در کشور به ۱۷۳۶۱ نفر رسید

خوشبختانه ۵۷۱۰ نفر از بیماران کووید۱۹ در کشور بهبود یافته و ترخیص شده اند و این آمار روز به روز در حال افزایش است. متاسفانه با جان باختن ۱۴۷ نفر از بیماران، مجموع درگذشتگان بر اثر این بیماری در کشور به ۱۱۳۵ نفر رسید

۲۷ اسفند: مبتلایان ۱۱۷۸ نفر، فوتی ها ۱۲۵ نفر

از ظهر دیروز تا امروز و بر اساس نتایج آزمایشگاهی، ۱۱۷۸ مورد جدید ابتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد و شمار مبتلایان به این بیماری در کشور به ۱۶۱۶۹ نفر رسید

خوشبختانه ۵۳۸۹ نفر از بیماران کووید۱۹ در کشور بهبود یافته و ترخیص شده اند و این آمار روز به روز در حال افزایش است. متاسفانه ۱۲۵ نفر از بیماران جان خود را از دست دادند و تعداد درگذشتگان بیماری کووید۱۹ در کشور به ۹۸۸ مورد رسید

۲۶ اسفند: مبتلایان ۱۰۵۳ نفر، فوتی ها ۱۲۹ نفر

دکتر جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت: از ظهر دیروز تا امروز و بر اساس نتایج آزمایشگاهی، ۱۰۵۳ مورد جدید ابتلا به کووید۱۹(کروناویروس جدید) در کشور شناسایی شدند و مجموع مبتلایان به این بیماری در کشور به۱۴۹۹۱ نفر رسید.

متاسفانه از بین بیماران جدید شناسایی شده، ۱۲۹ نفر جان خود را از دست دادند و مجموع درگذشتگان بیماری کووید۱۹ در کشور تا امروز(۲۶ اسفند ۹۸) به ۸۵۳ نفر رسید.خوشبختانه تا کنون نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ بهبود یافته و از مراکز درمانی ترخیص شده اند.

۲۵ اسفند: مبتلایان ۱۲۰۹ نفر، فوتی ها ۱۱۳

دکتر جهانپور سخنگو و رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت گفت:

از ظهر دیروز تا امروز و بر اساس نتایج آزمایشگاهی، ۱۲۰۹ مورد بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد و کل مبتلایان به این بیماری در کشور به ۱۳۹۳۸ نفر افزایش یافت.

خوشبختانه تا کنون ۴۵۹۰ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ بهبود یافته و ترخیص شده اند. متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۱۳ نفر از مبتلایان جدید کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری در کشور به ۷۲۴ مورد رسیده است.

۲۴ اسفند: مبتلایان ۱۳۶۵ نفر، فوتی ها ۹۷ نفر

جهانپور، سخنگوی وزارت بهداشت امروز در خصوص جدیدترین آمار کرونا در ایران گفت: از ظهر دیروز تا امروز و بر اساس نتایج آزمایشگاهی، ۱۳۶۵ مورد بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد و کل مبتلایان به این بیماری در کشور به ۱۲۷۲۹ نفر افزایش یافت.

خوشبختانه تا کنون ۴۳۳۹ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ بهبود یافته و ترخیص شده اند. متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۹۷ نفر از مبتلایان جدید کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری در کشور به ۶۱۱ مورد رسید.

جدیدترین آمار کرونا در شهرهای ایران ؛ مبتلایان 1028 نفر، جانباختگان 129 نفر


همچنین بخوانید:

 


۲۳ اسفند: مبتلایان ۱۲۸۹ نفر، فوتی ها ۸۵ نفر

جهانپور، سخنگوی وزارت بهداشت امروز گفت: از ظهر دیروز تا امروز و بر اساس نتایج آزمایشگاهی، ۱۲۸۹ مورد بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد و کل مبتلایان به این بیماری در کشور به ۱۱۳۶۴ نفر افزایش یافت.

خوشبختانه تا کنون ۳۵۲۹ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ بهبود یافته و ترخیص شده اند. متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۸۵ نفر از مبتلایان جدید کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری در کشور به ۵۱۴ مورد رسید.

۲۲ اسفند: مبتلایان ۱۰۷۵ نفر، فوتی ها ۷۵ نفر

دکتر جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت, درمان و آموزش پزشکی گفت: از ظهر دیروز تا امروز و بر اساس نتایج آزمایشگاهی، ۱۰۷۵ مورد بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد و کل مبتلایان به این بیماری در کشور به ۱۰۰۷۵ نفر افزایش یافت.

به گزارش وبدا، دکتر کیانوش جهانپور ضمن اعلام این خبر گفت: خوشبختانه تا کنون ۳۲۷۶ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ بهبود یافته و ترخیص شده اند. وی افزود: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۷۵ نفر از مبتلایان جدید کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری در کشور به ۴۲۹ مورد رسید.

۲۱ اسفند: مبتلایان ۹۵۸ نفر، فوتی ها ۶۳ نفر

دکتر جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت امروز در جمع خبرنگاران گفت: از ظهر دیروز تا امروز و بر اساس نتایج آزمایشگاهی، ۹۵۸ مورد جدید ابتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد و کل مبتلایان به این بیماری در کشور به ۹۰۰۰ نفر افزایش یافت.

خوشبختانه تا کنون نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ بهبود یافته و ترخیص شده اند. متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۶۳ نفر از مبتلایان جدید کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری در کشور به ۳۵۴ مورد رسید.

۲۰ اسفند: مبتلایان ۸۸۱ نفر، فوتی ها ۵۴ نفر


به گزارش وبدا، دکتر کیانوش جهانپور درخصوص جدیدترین آمار ابتلا به کووید ۱۹ بیان کرد: از ظهر دیروز تا امروز و بر اساس نتایج آزمایشگاهی،۸۸۱ مورد بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد و کل مبتلایان به این بیماری در کل کشور به ۸۰۴۲ نفر رسید.

وی افزود: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۵۴ نفر از مبتلایان جدید کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری در کشور به ۲۹۱ مورد رسید.

رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت تصریح کرد: خوشبختانه تاکنون ۲۷۳۱ نفر از بیماران بهبود یافته و ترخیص شده اند و روند بهبودی و ترخیص این بیماران افزایش قابل ملاحظه ای داشته است.

۱۹ اسفند: مبتلایان ۵۹۵ نفر، فوتی ها ۴۳ نفر

دکتر کیانوش جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت ظهر امروز (دوشنبه) گفت: تاکنون ۲۳۹۴ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ بهبود یافته و ترخیص شده اند. دکتر کیانوش جهانپور، درخصوص جدید ترین آمار ابتلا به کووید ١٩ در کشور، بیان کرد: از ظهر دیروز تا امروز، بر اساس نتایج آزمایشگاهی، ۵۹۵ مورد بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شده و تعداد کل مبتلایان به این بیماری در کشور به ۷۱۶۱ نفر رسید.

وی افزود: خوشبختانه تاکنون ۲۳۹۴ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ بهبود یافته و ترخیص شده اند. دکتر جهانپور تصریح کرد: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۴۳ نفر از مبتلایان جدید کووید۱۹ جان خود را از دست داده اند و مجموع جان باختگان این بیماری در کشور به ۲۳۷ مورد رسید.

۱۸ اسفند: مبتلایان ۷۴۳ نفر، فوتی ها ۴۹ نفر

به گزارش وبدا، دکتر کیانوش جهانپور درخصوص جدیدترین آمار ابتلا به کووید ١٩ اظهار کرد: از ظهر دیروز تا امروز و بر اساس نتایج آزمایشگاهی، ۷۴۳ مورد بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد و کل مبتلایان به این بیماری در کل کشور به ۶۵۶۶ نفر رسید.

وی افزود: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۴۹ نفر از مبتلایان جدید کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری در کشور به ۱۹۴ مورد رسید.

۱۷ اسفند: مبتلایان ۱۰۷۶ نفر، فوتی ها ۲۱ نفر

دکتر جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: از ظهر دیروز تا امروز و بر اساس نتایج آزمایشگاهی، ۱۰۷۶ مورد بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد و کل مبتلایان به این بیماری در کل کشور به ۵۸۲۳ نفر رسید.

وی گفت: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۲۱ نفر از مبتلایان جدید کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری در کشور به ۱۴۵ مورد رسید.

۱۶ اسفند: مبتلایان ۱۲۳۴ نفر، فوتی ها ۱۷ نفر

به گزارش وبدا، دکتر کیانوش جهانپور، ظهر امروز درخصوص جدیدترین آمار ابتلا به کووید ١٩، اظهار کرد: از ظهر دیروز تا امروز، ۱۲۳۴ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد و در مجموع تعداد این بیماران در کشور به ۴۷۴۷ نفر رسید.

وی افزود: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته، ۱۷ بیمار مبتلا به کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان بر اثر این بیماری به ۱۲۴ نفر رسید.

دکتر جهانپور تصریح کرد: تعداد بهبود یافتگان بر اثر این بیماری در کشور به بیش از ۹۱۳ نفر رسید و در طول این مدت، بیش از ۱۵ هزار و ۹۸۱ مورد مشکوک در بیمارستانها بستری شده اند.

۱۵ اسفند: مبتلایان ۵۸۶ نفر، فوتی ها ۱۹ نفر

رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت گفت: بر اساس نتایج آزمایشگاهی از ظهر دیروز تا امروز، ۵۸۶ مورد جدید ابتلای قطعی به کووید ۱۹ در کشور شناسایی شد و مجموع مبتلایان به این بیماری در کشور به ۲۹۲۲ نفر رسید.

دکتر کیانوش جهانپور در گفتگو با خبرنگار وبدا، با اعلام این خبر، اظهار داشت: خوشبختانه وضعیت بهبود یافتگان مبتلا به کووید۱۹ در کشور رو به افزایش است به گونه ای که تا کنون ۷۳۹ نفر از مبتلایان، بهبود یافته و ترخیص شده اند و امیدواریم که با اقدامات درمانی و دارویی در نظر گرفته شده، این آمار افزایش قابل توجهی در روزهای آینده داشته باشد.

سخنگوی وزارت بهداشت یادآور شد: متاسفانه استانهای تهران، ، گیلان، قم، اصفهان و مرکزی بیشترین موارد ابتلا به کووید۱۹ را داشته اند و توصیه اکید ما کماکان، کاهش سفرهای غیرضروری و به حداقل رساندن ترددهای شهری و بین شهری است.

رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت گفت: از ۳۰ بهمن تا امروز ۱۵ اسفند ماه و بر اساس نتایج آزمایشگاهی، ابتلای قطعی ۳۵۱۳ نفر به کووید۱۹ در کشور تایید شد.

۱۴ اسفند: مبتلایان ۹۲ نفر، فوتی ها ۱۵ نفر

کیانوش جهانپور، سخنگوی وزارت بهداشت ایران، روز چهارشنبه اعلام کرد که شمار قربانیان بیماری کرونا در ایران به ۹۲ نفر رسیده است. وی تعداد مبتلایان قطعی را هم ۲۹۲۲ نفر گزارش کرد.
آقای جهانپور که ظهر روز چهارشنبه، ۱۴ اسفند، در شبکه خبر تلویزیون ایران آمار روزانه را اعلام می‌کرد گفت که از ظهر روز سه‌شنبه، ۱۳ اسفند، ۱۵ نفر دیگر از مبتلایان به کرونا در ایران جان باخته‌اند.
در همین فاصله، نتیجه آزمایش ۵۸۶ نفر از موارد مشکوک به ابتلا به این بیماری نیز مثبت بوده است.
وی علت کاهش آمار ارائه‌شده از مبتلایان روز چهارشنبه نسبت به روز سه‌شنبه را کاهش گزارش موارد آزمایشگاهی و نه کاهش آمار ابتلا عنوان کرد.

۱۳ اسفند: مبتلایان ۸۵۳ نفر، فوتی ها ۱۱ نفر

معاون بهداشت وزارت بهداشت گفت: بر اساس نتایج آزمایشگاهی از ظهر دیروز تا امروز، ۸۳۵ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد و مجموع مبتلایان به این بیماری در کشور به ۲۳۳۶ نفر رسید.

به گزارش وبدا، دکتر علیرضا رییسی در نشست خبری کمیته اطلاع رسانی قرارگاه مقابله با کروناویروس در وزارت بهداشت، اظهار داشت: استان تهران در صدر بیشترین موارد ابتلا به کروناویروس جدید(کووید۱۹) در کشور قرار دارد.

وی افزود: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته ۱۱ مورد از مبتلایان به کووید۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند که مجموع جان باختگان بر اثر این بیماری در کشور به ۷۷ نفر رسید.

۱۲ اسفند: مبتلایان ۵۲۳ نفر، فوتی ها ۱۲ نفر

کتر علیرضا رییسی؛ معاون بهداشت وزارت بهداشت درخصوص آمار جدید مبتلایان به کووید ۱۹، گفت: از ظهر دیروز تا امروز، براساس نتایج قطعی آزمایشگاهی، تعداد ۵۲۳ مورد جدید ابتلا به کووید ۱۹ در کشور به ثبت رسیده که از این تعداد، متاسفانه، ۱۲ نفر فوت کرده اند.

وی با بیان اینکه در مجموع ۱۵۰۱ مورد قطعی مبتلا به کووید ۱۹ و ۶۶ فوتی به ثبت رسیده است، خاطرنشان کرد: در حال حاضر، شمار بهبودیافتگان به ۲۹۱ رسیده است. دکتر رییسی با بیان اینکه بیشترین استان های درگیر در این زمینه، تهران، گیلان و قم به شمارد می روند، ادامه داد: در قم و گیلان، میزان بهبودیافتگان و مبتلایان تقریبا یکسان شده است.

وی گفت: از ابتدای همه گیری تاکنون، حدود ۷۲۸۰ نفر به بیمارستان ها و مراکز درمانی مراجعه کرده اند که از این تعداد، از حدود ۴۳۱۲ نفر تست گرفته شده و ۱۵۰۱ نفر مورد مثبت کرونا اعلام شده اند.

۱۱ اسفند: مبتلایان ۳۸۵ نفر، فوتی ها ۱۱ نفر

رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت گفت: بر اساس نتایج آزمایشگاهی از ظهر دیروز تا ظهر امروز، ابتلای ۳۸۵ مورد جدید به کووید۱۹(کروناویروس جدید) در کشور قطعی شده و مجموع مبتلایان به این بیماری در کشور، به ۹۷۸ نفر رسید.

دکتر کیانوش جهانپور در گفتگو با وبدا، با اعلام این خبر اظهار کرد: از بین مبتلایان جدید، ۱۷۰ نفر مربوط به تهران، ۴۴ نفر مربوط به مرکزی، ۳۱ نفر مربوط به البرز، ۳۰ نفر مربوط به قم، ۲۸ نفر مربوط به گیلان، ۱۷ نفر مربوط به خراسان رضوی، ۱۳ نفر مربوط به اصفهان، ۱۱ نفر مربوط به مازندران، ۹ نفر مربوط به خوزستان، ۸ نفر مربوط به لرستان، ۸ نفر مربوط به استان فارس، ۳ نفر مربوط به سمنان، ۳ نفر مربوط به همدان، ۲ نفر مربوط به کرمانشاه، ۲ نفر مربوط به هرمزگان، ۲ نفر مربوط به کرمان، ۲ دونفر مربوط به خراسان جنوبی، یک نفر مربوط به سیستان و بلوچستان و یک نفر مربوط به ایلام، است.

وی افزود: در ۲۴ ساعت گذشته متاسفانه ۱۱ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان بر اثر این بیماری به ۵۴ نفر افزایش یافت.

جدیدترین آمار کرونا در شهرهای ایران ؛ مبتلایان 1028 نفر، جانباختگان 129 نفر
جدیدترین آمار کرونا در شهرهای ایران

۱۰ اسفند: مبتلایان ۲۰۵ نفر، فوتی ها ۹ نفر

رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت گفت: از ظهر دیروز تا پیش از ظهر امروز و براساس نتایج آزمایشگاهی، ابتلای ۲۰۵ مورد جدید ابتلای قطعی به کووید۱۹ در کشور، مثبت اعلام شد که در مجموع تعداد مبتلایان به این بیماری در کشور به ۵۹۳ نفر رسید.

دکتر کیانوش جهانپور اظهار کرد: از بین موارد جدید ابتلا به این بیماری، ۵۲ نفر مربوط به تهران، ۲۱ نفر مربوط به قم، ۱۷ مورد مربوط به گیلان، ۲۲ مورد مربوط به گلستان، ۱۲ مورد مربوط به اصفهان، ۱۸ مورد مربوط به مرکزی، ۱۲ مورد مربوط به مازندران، ۸ مورد مربوط به فارس، ۶ مورد مربوط به آذربایجان شرقی، یک نفر مربوط به ایلام، یک مورد مربوط به خراسان جنوبی، ۳ مورد مربوط به اردبیل، ۸ نفر مربوط به البرز، ۴ نفر مربوط به سمنان، ۵ نفر مربوط به کردستان، ۶ نفر مربوط به قزوین، ۴ فر مربوط به خوزستان، یک نفر مربوط به سیستان و بلوچستان و ۴ نفر مربوط به استان یزد بوده است.

وی افزود: متاسفانه، در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۹ نفر از مبتلایان به کووید۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع تعداد فوت شدگان بر اثر این بیماری در کشور به ۴۳ نفر رسید.

۹ اسفند: مبتلایان ۱۴۳ نفر، فوتی ها ۸ نفر

بر اساس نتایج آزمایشگاهی، از ظهر دیروز تا پیش از ظهر امروز در مجموع ۱۴۳ مورد قطعی جدید ابتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد و مجموع بیماران مبتلا به این بیماری به ۳۸۸ نفر رسید. دکتر کیانوش جهانپور ظهر امروز، در نشست خبری با اصحاب رسانه با اعلام این خبر، اظهار کرد: از این بیماران جدید، ۶۴ مورد مربوط به تهران، ۲۵ مورد مربوط به گیلان، ۱۶ مورد مربوط به استان قم، ۱۰ مورد مربوط به اصفهان، ۹ مورد مربوط به مازندران، ۴ مورد مربوط به آذربایجان شرقی، ۳ مورد مربوط به البرز، ۳ مورد مربوط به خوزستان، ۲ مورد مربوط به گلستان، ۲ مورد مربوط به سمنان، ۲ مورد مربوط به قزوین، ۲ مورد مربوط به کردستان و یک مورد مربوط به اردبیل است.

وی افزود: خوشبختانه ۷۳ نفر از بیماران مبتلا به کروناویروس در طول روزهای گذشته از بیمارستانها ترخیص شده اند و میانگین سن بستری موارد مشکوک و مبتلا به کووید۱۹، بیشتر از ۵۰ سال و میانگین سنی فوت شدگان بر اثر این بیماری، بیشتر از ۶۰ سال بوده است. سخنگوی وزارت بهداشت اضافه کرد: در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۸ مورد از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در کشور، جان خود را از دست دادند و مجموع فوتی ها بر اثر این بیماری از ابتدا تا کنون، به ۳۴ نفر رسید.

۸ اسفند: مبتلایان ۱۰۶ نفر، فوتی ها ۷ نفر

کیانوش جهانپور، سخنگوی وزارت بهداشت ایران، روز پنج‌شنبه، هشتم اسفندماه، آمار رسمی مربوط به مبتلایان به ویروس کرونا را به‌روز کرد: به گفته او،‌ تاکنون ۲۶ نفر در ایران جان خود را از دست داده‌اند و ۲۴۵ نفر قطعا به این ویروس آلوده‌اند. جهان‌پور شمار مبتلایان قطعی از ظهر روز چهارشنبه، هفتم اسفند تا ظهر روز پنج‌شنبه، هشتم اسفند را ۱۰۶ نفر اعلام کرده که از میان آنها ۷ نفر جان باخته‌اند.

وی تعداد این ۱۰۶ نفر را به تفکیک استان چنین شرح داد: تهران ۳۸ نفر، گیلان ۲۳ نفر، قم ۷ نفر، اصفهان ۸ نفر، مازندران ۷ نفر، اردبیل ۵ نفر، البرز، سمنان و لرستان هر یک ۳ نفر، کرمانشاه و آذربایجان شرقی هر یک ۲ نفر و استان‌های همدان، خراسان رضوی، کردستان، یزد و آذربایجان غربی یک نفر.

جدیدترین آمار کرونا در شهرهای ایران ؛ مبتلایان 1028 نفر، جانباختگان 129 نفر
جدیدترین آمار کرونا در شهرهای ایران

۷ اسفند: مبتلایان ۳۳ نفر، فوتی ها ۴ نفر

کیانوش جهانپور، سخنگوی وزارت بهداشت ایران، در گزارش روزانه خود شمار قربانیان کرونا در کشور تا ظهر روز چهارشنبه، هفتم اسفند، را ۱۹ نفر اعلام کرد. ۱۳۹ نفر نیز به طور قطع به کرونا مبتلا هستند. جهانپور در گفت‌و‌گو با شبکه خبر تلویزیون ایران اعلام کرد از روز گذشته تاکنون، چهار نفر دیگر که علت مرگ آنها ابتلا به ویروس کرونا بوده، به شمار قربانیان این بیماری در ایران اضافه شده است.

سخنگوی وزارت بهداشت ایران آمار مبتلایان قطعی در ۲۴ ساعت گذشته را به تفکیک بدین صورت اعلام کرد: ۱۵ مورد قم، گیلان ۹ مورد، تهران ۴ مورد، خوزستان ۳ مورد، کهگیلویه و بویراحمد ۲ مورد، سیستان و بلوچستان ۲ مورد، فارس ۲ مورد و هر یک از استان‌های کرمانشاه، هرمزگان، مرکزی، اردبیل، مازندران، لرستان و سمنان یک مورد.

جدیدترین آمار کرونا در شهرهای ایران ؛ مبتلایان 1028 نفر، جانباختگان 129 نفر
جدیدترین آمار کرونا در شهرهای ایران

۶ اسفند: فوتی ها ۲ نفر

امروز سه‌شنبه، ۶ اسفند، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرستان ساوه اعلام کرد که نتیجه نهایی آزمایش کروناویروس روی دو بیماری تازه فوت شده در این شهر مثبت بوده است. به این ترتیب، شمار قربانیان این ویروس در ایران به چهارده نفر رسیده که پس از چین، بالاترین تعداد در جهان است.
دکتر عباس نیک‌روش گفت که بیمار اول یک زن ٨٢ ساله و مبتلا به بیماری‌های قلبی، ریوی و کلیوی بوده که با علایم حاد تنفسی و تب به بیمارستان مدرس ساوه مراجعه کرد و پس از یک روز در بیمارستان درگذشت.

جدیدترین آمار کرونا در شهرهای ایران ؛ مبتلایان 1028 نفر، جانباختگان 129 نفر
جدیدترین آمار کرونا در شهرهای ایران

۵ اسفند: مبتلایان ۱۸ نفر، فوتی ها ۴ نفر

رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت بهداشت گفت: مجموعا در کشور ۶۱ مبتلا به کرونا بطور قطعی شناسایی شده‌اند. امروز ۱۸ مبتلای جدید به آمار اضافه شد و متاسفانه از این ۱۸ نفر، تاکنون چهار نفر فوت کرده‌اند. بنابراین مجموع تعداد مبتلایان به کرونا در کشور به ۶۱ نفر رسید که تاکنون ۱۲ نفر از آنان فوت شده‌اند./ایسنا

۴ اسفند: مبتلایان ۱۵ نفر، فوتی ها ۳ نفر

کیانوش جهان‌پور، رئیس مرکز اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت ایران، روز  یک‌شنبه چهارم اسفند گفت سه نفر دیگر بر اثر ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست داده‌‌اند. بدین ترتیب، تعداد قربانیان ویروس کرونا در ایران به هشت نفر رسید. پیش از این مرگ پنج نفر در شهرهای قم و اراک تایید شده بود.
این مقام وزارت بهداشت ایران همچنین گفت ابتلای ۱۵ نفر دیگر به ویروس کرونا تایید شده است.

با احتساب نفرات قبلی، تاکنون ابتلای ۴۳ نفر به این ویروس در ایران تایید شده است. به گفته‌ آقای جهان‌پور، موارد جدید ابتلا شامل هفت نفر در قم، چهار نفر در تهران، دو نفر در گیلان، یک نفر در استان مرکزی و یک نفر در تنکابن می‌شود.

از بین سه نفر جدیدی که مرگ آنها بر اثر ابتلا به کرونا تایید شده یک نفر در تنکابن و یک تن در اراک بوده‌اند و محل نفر سوم نیز اعلام نشده است.
عباس موسوی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران، روز یک‌شنبه گفت یک مسافر اهل تهران در یکی از بیمارستان‌های شهرستان تنکابن جان باخته است. خبر درگذشت یک نفر در اراک بر اثر ویروس کرونا را نیز علی آقازاده، استاندار مرکزی، تایید کرده و گفته است این فرد «مشکل زمینه‌ای قلبی» داشت.

جدیدترین آمار کرونا در شهرهای ایران ؛ مبتلایان 1028 نفر، جانباختگان 129 نفر
جدیدترین آمار کرونا در شهرهای ایران + جزئیات

۳ اسفند: فوتی ها ۱ نفر

طبق اعلام خبرگزاری صداوسیما یک نفر در استان مرکزی براثر ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست داد. با مشاهده چند مورد مشکوم به کرونا و ابتلای حدود ۷ نفر، تمام مدارس استان مرکزی فردا تعطیل اعلام شد. همچنین همه مدارس، دانشگاه‌ها، مراکز علمی، مهدکودک‌ها و مراکز حوزوی استان قم در روزهای یکشنبه و دوشنبه، ۴ و ۵ اسفندماه تعطیل اعلام شد.

۲ اسفند: مبتلایان ۱۸ نفر، فوتی ها ۲ نفر

وزارت بهداشت ابتلای ۱۳ نفر دیگر در ایران به کرونا را اعلام کرد. ۷ نفر در قم ۴ نفر در تهران و ۲ نفر در گیلان که از این تعداد ۲ نفر فوت شده‌اند. شمار کل مبتلایان در ایران طبق آمار رسمی به ۱۸ نفر میرسد و فوتی‌ها به ۴ نفر.

کیانوش جهان‌پور، رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت بهداشت از مرگ دو بیمار دیگر که مبتلا به ویروس کرونا بوده‌اند، خبر داد و گفت ۱۳ مورد جدید نیز قطعی شده است.
او که روز جمعه دوم اسفند با رسانه‌ها گفت‌وگو می‌کرد، مشخص نکرده که این دو بیمار در کدام شهر فوت کرده‌اند. جهان‌پور همچنین از مراجعه هزاران نفر به بیمارستان‌ها خبر داد و گفت: «بیش از ۷۳۵ مورد، با علائم شبه آنفلوآنزا تحت نظر قرار گرفته و بستری شدند».
به گفته این مقام وزارت بهداشت از میان ۱۳ مورد جدید، «۷ مورد مربوط به شهر قم، ۴ مورد از بیماران بستری در شهر تهران و دو مورد نیز در استان گیلان هستند».
علیرضا وهاب‌زاده، خبرنگار سلامت که مشاور رسانه‌ای وزارت بهداشت است در اکانت توییتر خود نوشته که دو نفر از افراد مبتلا به ویروس در استان گیلان در شهر رشت بوده‌اند. …”

جدیدترین آمار کرونا در شهرهای ایران ؛ مبتلایان 1028 نفر، جانباختگان 129 نفر
جدیدترین آمار کرونا در شهرهای ایران

۱ اسفند: فوتی ها ۲ نفر

مقامات وزارت بهداشت به صورت رسمی وجود کرونا در ایران را تایید کردند و مدعی شدند در شهر قم ۲ مورد مبتلا به کرونا دیده شده که هر دو نیز فوت کرده اند. البته آمارهای ابتلا به کرونا اعدادی بسیار بیشتر از آنچه اعلام شده را نشان می دهد.

ایران بعد از چین بیشترین کشته را دارد!

در کمال تعجب ایران بعد از چین بیشترین کشته را در اثر ابتلا به کرونا دارد! تعداد کشته شدگان در اثر ابتلا به کرونا در سنگاپور و کره و ژاپن هنوز به دو نفر نرسیده است! کرونا گزارش دیروز سازمان بهداشت جهانی تعداد کل کشته‌شدگان کرونا در خارج از چین (شامل تایوان و هنگ کنگ) در کل جهان را ۳ نفر از۱۰۲۱ مبتلا اعلام کرده بود.
بر اساس این سایت، هیچ‌یک از همسایگان دارای مرز زمینی با ایران تا کنون مبتلا به کرونا نیستند. این سایت که آخرین آمار اعلام شده از مبتلایان به ویروس کرونا در دنیا رو نشان می دهد: arcgis.com

 

 

امتیاز کاربران: ۴.۶۵ ( ۱ رای)

منبع مطلب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن