جام نیوز :: JamNews – نیمه نگاه برانکو به بازگشت دو ستاره پرسپولیس! + عکس

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، سرخ های پایتخت برای دوباره ساختن قدرت همیشگی خود در فصل بعدی به دنبال بازگرداندن ستاره های قدیمی اش می باشد. 

 

 

برانکو سرمربی کروات سرخ ها که در روزهای آخر لیگ برتر به خوبی متوجه افت فنی تیمش شده بود و رسماً اعتراف به نیاز مبرم تیمش به ستاره‌های جدید کرده بود، در تابستان جاری به سراغ دو ستارۀ محبوب خود که در گذشته، نمایش‌های درخشانی را از خود ارائه داده بودند خواهد رفت.

 

 

صادق محرمی اصلی‌ترین گزینۀ برانکو است که در پست دفاع راست پرسپولیس را مجبور کرده تا باز هم به سراغ او برود و به سویش دست یاری دراز کند و بتوانند با حضور او، ضعف خود را در روزهای بسیار بد مهدی شیری پوشش دهند و این پست را برای کورس قهرمانی فصل بعد بیمه کنند.

 

 

دیگر گزینۀ برانکو، مهدی طارمی است، مهاجمی شش دانگ و البته بعضاً پراشتباه که در پرسپولیس به تنهایی نقش یک سوپراستار را بازی می‌کرد و با ایجاد موقعیت‌سازی برای خود، هافبک‌های پرسپولیس را در آرامشی نسبی قرار داده بود که پس از جداییش، با عملکرد نه چندان قابل قبول علیپور و منشا و بودیمیر، به خوبی خلاء این مهاجم احساس شد و برانکو برخلاقف میل باطنی‌اش، رضایت به بازگشت او داد!

110